החשיבות של שמירת היגיינה

החשיבות של שמירת היגיינה

כל אדם אחראי לרמת ההיגיינה שלו ושל ילדיו אם מדובר בילדים קטנים. הרגלי הניקיון מושרשים כבר מגיל צעיר לילדים, כמו נטילת ידיים לאחר כל ביקור בשירותים. ההרגלים הללו מלווים אדם לאורך כל חייו והם מהותיים בכל גיל.

השמירה הרציפה על היגיינה כאורח חיים מונעת מחלות על ידי מניעת זיהומים שנגרמים על ידי חיידקים בשמירה מתמדת על דרך התנהלות זו מסירים אותם ומרחיקים אותם מהגוף.

הבסיס הוא נטילת ידיים באופן יסודי תוך שימוש בסבון רחצה שהורס את החיידקים אם הם קיימים בסביבה הקרובה. מעבר לכך הסבון מסיר וממיס כל לכלוך קל או קשה שהצטבר על הידיים או על איברים אחרים בגוף שאותם מנקים במקלחת היומית.

על חפצים שונים רצוי לבצע פעולות ניקיון מאסיביות הכוללות גם עיקור וחיטוי כמו בחדרי השירותים.

לצורך שמירה על ההיגיינה, במקומות שבהם קיים קהל רב כמו במקומות עבודה, אולמות אירועים, בתי חולים, בתי מלון וכו' כדאי להתקין כמה מתקנים בסיסיים שיהפכו את השמירה על היגיינה לנגישה ופשוטה הרבה יותר תוך שמירה על איכות הסביבה.

החשיבות של שמירת היגיינה

מתקן לנייר

  • כדי שהלקוחות לא יעבירו את החיידקים מאדם לאדם, מומלץ על שימוש במתקן לניגוב ידיים שהוא ללא מגע יד אדם.
  • מתקן זה פועל בשיטה טכנולוגית חדשנית על פי הראייה של העין האלקטרונית המותקנת בה. כשהחיישן מבין כי זוג ידיים נמצא ליד המתקן הוא שולף נייר באורך מסוים שיתאים לניגוב הידיים.
  • בדרך זו הלקוח נעזר בגודל המתאים של הנייר ואין לו צורך בנייר נוסף וכך נמנע בזבוז.
  • ההפעלה של מכשיר זה היא פשוטה מאד וכל אדם מבין מהר מאד מהי שיטת הפעולה שלו וכך נהנה מהשימוש זו.
  • אם מפעילי המתקן לניגוב ידיים חושבים כי אורך הנייר שנקבע מראש הוא קצר או ארוך מדי, אפשר לשנות את ההנחיה וליצור את האורך המתאים ביותר או לשנות את פרק הזמן בין זמני הביצוע של הוצאת הנייר.
  • כדי למנוע מעשי וונדליזם, רק אנשי האחזקה יכולים לטפל במכשיר ולהוסיף בו נייר. המפתח קיים רק אצלם והם מבצעים את האחזקה השוטפת על פי הצורך. כל מחסנית מכילה 700 דפים כך שמדובר בכמות די גדולה המאפשרת נוחות עבור הרבה מאד לקוחות והצוות דואג מבעוד מועד למלא את המתקן כך שיהיה די נייר עבור כולם.
  • מעבר לאיכותו של המוצר, יש לו גם נראות יפה והוא ממוקם בסמוך לכיורים בשירותים המרכזיים לנוחותם של כל הלקוחות.

החשיבות של שמירת היגיינה

מפיץ ריח חשמלי

ברוב מקומות העבודה ובבתים שומרים על רמת היגיינה גבוהה כדי להגן על העובדים ועל בני הבית. מעבר לכך, כדאי גם לדאוג לכך שיהיה ריח נעים שיקבל את פני הנכנסים ויישאר בחלל לאורך כל היום.

השיטה הנכונה ביותר היא התקנת מפיץ ריח חשמלי אשר קל מאד להחליף בו את מכל הריח וכל אדם יכול לבצע זאת. בתוך המתקן קיים שעון פנימי ואפשר לכוון באמצעותו את קצב הריסוס על פי נוחות המשתמשים. בחללים גדולים מומלץ להפעיל את המתקן בקצב מהיר כך שכל הזמן יורגש הריח הנעים ובחללים קטנים יותר אפשר לתכנת מרווח זמן ארוך יותר בין פעימה לפעימה.

מתקן סבון ידיים

מתקן סבון אוטומטי איכותי, חדשני ויפה הפועל ללא מגע יד אדם, באמצעות עין אלקטרונית המזהה את זוג הידיים וכך מפעיל את המכשיר המוציא בכל פעימה כמות מדודה של סבון המספיקה לרחצת זוג ידיים שניתנת גם לשינוי במידת הצורך. מינון זה יוצר יעילות ומונע בזבוז חומר עקב לחיצות ארוכות מדי על המכשיר דבר היוצר הוצאת חומר ללא שימוש בו.

בתוך המתקן מותקנת שקית סבון המוחלפת כשהיא מתרוקנת. ליטר סבון היא כמות המספיקה ל – 3.000 שימושים כך שיש במתקן די סבון לקהל שמגיע והחלפת השקית נעשית בזמן כך שלא יוצר מצב שאין סבון במתקנים.

כל המתקנים הללו יוצרים שמירה על איכות הסביבה, דבר החשוב לכל אחד מאתנו.

שתף פוסט