דיספנסר לסבון למטבח

דיספנסר לסבון למטבח

במטבחים מוסדיים גדולים כמו בתי מלון, מקומות עבודה גדולים, חברות קייטרינג, מסעדות ועוד קיימת חשיבות רבה לאיכותו של הדיספנסר לסבון נוזלי במטבח. 

השימוש בו הוא רב מאד ולכן יש לוודא שרוכשים דגם איכותי אשר יוכל לשמש את הלקוח בנוחות מקסימלית ולאורך זמן.

דיספנסר לסבון מטבח 

המתקן החדשני פועל ללא מגע יד אדם, ברגע שהחיישן קולט שיד אדם מושטת מתחתיו הוא מפעיל את המכשיר ופולט כמות ספציפית מדודה של סבון המספיקה לניקיון הידיים.  הכמות המדודה מתאימה בדיוק לצורך רחצה יסודית של שתי כפות הידיים ולכן ברוב המקרים הלקוח אינו מניח שוב את ידו מתחת למתקן כדי לקלוט כמות נוספת של סבון.

עובדי המטבח עסוקים כל היום בהכנת תבשילים שונים. רובם שמים כפפות אך אף על פי כן עליהם לרחוץ את ידיהם לעיתים תכופות. קלות השימוש ללא צורך במגע יד הוא נפלא. ללא פעולה בדרך זו, הטבח היה נוגע במתקן עם ידיו המלוכלכות בחומרי גלם שונים וכך מהר מאד המתקן יהיה עטוף כולו בחומרי הגלם ובחיידקים. דבר שיצריך ניקוי יסודי באמצעות חומרי חיטוי.

השימוש בחיישן יוצר עבודה שוטפת ללא עיכובים וללא צורך בעבודות מיותרות המבזבזות את זמנם של אנשי הצוות. 

שיטת התפעול של דיספנסר לסבון מטבח 

שקית מילוי הסבון במטבח מכילה 1,000 ליטר ולכן מספיקה לכ – 3,000 שימושים. זוהי כמות מאד גדולה כך שהצורך במילוי, גם אם יש עובדים רבים במטבח אינו כה תכוף. כשהסבון נגמר, ממלא איש התחזוקה את המתקן בכמות נוספת של סבון ותוך דקות בודדות המתקן חוזר לעבודה סדירה.

שיטת פעולה זו יוצרת חיסכון מאד משמעותי בכמות הסבון המתבזבזת בכל יום. תחשיב מדויק של עלות הסבונים עבור מתקן זה מראה ללא ספק כי כבר לאחר תקופת שימוש קצרה במתקן זה, החיסכון הכספי להנהלה בגין ההוצאות החודשיות עבור רכש, הוא באופן די משמעותי והעלויות פחתו מאד.

המתקן עובד באמצעות סוללות או על ידי חיבור לשקע החשמל כדי ליצור נוחות מרבית ללקוחות.

עיצוב מתקן הדיספנסר למטבח 

את הדיספנסר אפשר לרכוש במגוון צבעים. לקוחות רבים מתאימים את צבע הרכישה לקו העיצובי של המטבח כדי שתהיה התאמה מושלמת וכדי שהמתקן יוסיף גם יופי למטבח כולו.

גם מידותיו של המתקן הן מאד נוחות ולכן אפשר למקם אותו במקום הנוח ביותר כשהוא לא תופס הרבה שטח. 

שתף פוסט