כל מי שמתכנן הקמת חדרי שירותים במקומות העבודה או במקומות שאליהם מגיע קהל רב כמו בצימרים, גני אירועים או במרכזים מסחריים, מחפש פתרונות אולטימטיביים ונוחים עבור הציבור.

דיספנסר לסבון לכיור: מומלץ דיספנסר לסבון אוטומטי

אחד המתקנים החדשניים והמוצלחים ביותר הוא דיספנסר לסבון אוטומטי. מתקינים מכשיר זה על הקיר או בסמוך לכיור. בתחתית המכשיר קיים לחצן בולט לעין והלקוחות לוחצים פעם אחת ויוצאת מהמתקן כמות מדודה של סבון המספיקה לרחצת שתי כפות הידיים.

הלקוח אינו צריך ללחוץ שוב ושוב כדי שתצא כמות נוספת של סבון כיוון שהכמות הנחוצה לו יצאה כבר בלחיצה הראשונה כך שהוא שוטף את ידיו לוקח נייר ממתקן לניגוב ידיים ויוצא נקי מחדר השירותים.

דיספנסר לסבון אוטומטי מיוצר בטכנולוגיה חדשה ומאפשר נוחות מרבית ללקוחות כיוון שהם אינם צריכים לחפש את הדרך להוצאת הסבון, לחיצה קטנה והם מסודרים.

דיספנסר לסבון אוטומטידיספנסר חשמלי לסבון נוזלי – נוחות מקסימלית

לא אחת נכנסים אנשים לשירותים והם אינם מצליחים להבין איך מפעילים את הדיספנסר לסבון שבכיור, וקורה לא אחת שאחדים מהם מפרקים את המתקן הקיים ומוציאים מהחלק העליון שלו מעט סבון כדי לרחוץ את הידיים.

זו הסיבה שהבחירה בדיספנסר לסבון אוטומטי היא הבחירה האולטימטיבית. מכשיר פשוט לתפעול לחיצה קטנה והסבון כבר בכפות הידיים.

המתקן החדשני הוא גם נוח מאד לתחזוקה השוטפת. צוותי הניקיון מקבלים שקיות מילוי גדולות והם ממלאים את המכל כך שתהיה בו תכולה מלאה שתספיק לכ – 3,000 שימושים. מדובר בכמות נכבדה של סבון ולכן בכל הגעה של צוות הניקיון לשירותים הם בודקים את כמות הסבון שנותרה במתקן ובמידת הצורך הם ממלאים את המתקן כולו בסבון כך שלא יוצר מצב שלא יהיה סבון במתקן.

ברוב חדרי השירותים המיועדים לשימושם של כמה לקוחות במקביל, מתקינים כמה מכשירים מסוג זה כדי שלא יהיה צורך להמתין בתור לשטיפת הידיים. כל לקוח פונה לכיור אחר ומוציא סבון מהמתקן הממוקם בסמוך אליו.

חיסכון לטווח הארוך

רכישת מתקן איכותי זה יוצרת חיסכון כספי משמעותי לטווח הארוך עבור כל בית עסק:

כל לקוח משתמש בכמות מדודה של סבון שהיא הכמות המדויקת שאותה הוא צריך.

אין בזבוז של סבון כמו במתקנים אחרים שבהם יוצאת כמות גדולה של סבון והלקוחות אינם משתמשים במלוא הכמות אלא רק בחלק ממנה ולכן חלק מהסבון נותר בכיור ללא שימוש ונשטף עם המים.

הלקוחות נהנים מתפעול פשוט ולכן הם אינם מפרקים את המתקן ואינם הורסים אותו כשהם לא מצליחים להוציא סבון בדרך פשוטה וברורה.

צריכת הסבון יורדת באופן משמעותי וכך גם מצטמצמות העלויות הנלוות לתחזוקת חדרי השירותים.

בית העסק מכסה תוך פרק זמן קצר את עלות רכישת המתקנים החדשים והיעילים מתוך החיסכון הרב בעלויות השוטפות של רכישת סבון.

 

עוד מתקנים שיכולים לחסוך לכם:

מתקן לנייר טואלט.

מפיץ ריח אוטומטי.

דיספנסר לסבון אוטומטידיספנסר חשמלי לסבון נוזלי מוסיף גם יופי בחדרי השירותים

כל הציבור משתמש מעת לעת בשירותים הממוקמים בבתי עסק שונים, במוסדות ציבוריים, בתי מלון ובמיקומים נוספים שאליהם הם מגיעים. חשוב מאד שחדרי השירותים יהיו נקיים ונעימים עד כמה שניתן. דיספנסר לסבון לכיור צבעוני מוסיף גם יופי רב לחדר השירותים.

ברוב המקרים צוותי הניקיון עושים כל שניתן כדי לטפח את המקומות הללו. תוספות מרעננות בחדרי השירותים כמו דיספנסר לסבון אוטומטי המעניקים נוחות מקסימלית ללקוחות היא החלטה מבורכת.

הלקוחות עומדים מול המתקן וחושבים איך להפעיל אותו, הלחצן הממוקם במרכז מיד מוביל אותם מיד למחשבה כי עליהם ללחוץ עליו וכך בלי להסתבך הם נהנים מכמות מדויקת של סבון אשר לה הם זקוקים. הם שוטפים במהירות את ידיהם יוצאים מהמקום בהרגשה טובה ונקיה.