מפיצי ריח לעסקים

מפיצי ריח לעסקים

האווירה בכל מקום עבודה תורמת רבות לאפקטיביות של העובדים, לשיתופי הפעולה ביניהם ולהצלחתו של העסק. 

אחד הדברים אשר מסייעים בשמירה על אווירה נעימה הוא התקנת מפיץ ריח בכל משרד אשר מתיז ריחות נעימים ומרגיעים היוצרים תחושה עבור העובדים שהם נמצאים על פסגת העולם או באיזו שמורת טבע יוצאת דופן.

ריחות בעסקים

באופן טבעי נוצרים במהלך היום ריחות שונים במשרד, חלקם קשורים לריחות גוף, ריחות של מאכלים מהמטבח ואפשרויות נוספות. מפיץ הריח האיכותי מנטרל את כל הריחות הללו כך שהעובדים חשים לאורך כל היום רק את הריח שנבחר.

עבור אדם המגיע לפגישה במשרד ספציפי המפגש הראשוני עם הריח הוא חוויה נפלאה, לחוש פתאום את הריח הנעים אשר נישא באוויר, כבר גורם לכל אדם לחייך ולהיות מרוצה.

ריחות בחנויות

לכל חנות בין שהיא שייכת לרשת קמעונאית או שהיא חנות בודדת, יש סימני היכר כמו השלט מעל החנות, סוגי הפריטים הנמכרים, גימיקים מיוחדים ועוד. גם הריח הופך להיות סימן ההיכר של חנויות מסוימות. לא אחת לקוחות פוטנציאליים עוברים בקניון ולפתע עולה באפם שובל ריח מוכר, הם מיד מזהים שמדובר בחנות האהובה עליהם בתחום האופנה, ההנעלה או כל תחום אחר ומחליטים להיכנס כדי לראות אילו דגמים חדשים הגיעו. 

למעשה הריח האהוב סוחף אותם פנימה לחנות הספציפית ובמקרים רבים דבר זה מוביל גם לרכישת פריטים באופן לא מתוכנן. אין ספק שהימצאותו של הריח מוביל את הלקוח פנימה וכך מסייע בנושא המכירות היום יומיות בכל חנות.

סוגים של ריחות

כאשר מדובר בחנויות ומתוך הרצון להיצמד לריח שיהיה סימן ההיכר, בוחרים ריח אחד שילווה את החנות ולא מבצעים שינויים. לעומת זאת בעסקים אחרים כמו במשרדים או במפעלים אפשר לגוון את הריחות מתוך ההיצע הרחב הקיים. 

אפשרויות הריח כוללות ריחות של בשמים מובילים, ריחות של פרחים, ריחות המזכירים מקומות שונים בטבע, ריחות קלאסיים ועוד. 

המכשיר להפצת ריח בעסקים

המכשיר להפצת הריח הוא מכשיר אשר פשוט מאד להתקין אותו בכל מקום. כדי ליצור אפקט נרחב ככל האפשר, מומלץ להתקין אותו במיקום מרכזי כך שההתזה שלו תגיע לרדיוס רחב ככל האפשר. 

בעת התקנתו מבצעים תכנות של מרווחי הזמן בין התזה אחת לשנייה ואת משך זמן ההתזה. אם לאחר פרק זמן מסוים התחושה היא שהתרסיס לא מורגש די הצורך מוסיפים התזה במרחק זמן קצר יותר זו מזו ומאריכים את זמן ההתזה בכל פעם. את התכנות אפשר לשנות בכל פעם שרוצים, בהתאם לזמני השהייה של העובדים בעסק ולנוחותם. 

בסופי שבוע או בחגים אשר בהם המשרד אינו פעיל אפשר לכבות את המכשיר כיוון שאין כל צורך בהתזה לאורך כל השעות הללו. עם פתיחת המשרד ביום ראשון או לאחר החג, מפעילים אותו שוב ותוך פרק זמן קצר חשים שוב בריחות הנעימים הנישאים באוויר.

תחזוקה של מכשיר הפצת הריח

  • כאשר המכל מתרוקן, מוציאים את המכל הישן ומתקינים מכל חדש בפעולה פשוטה ומהירה.
  • המכלים הם גדולים ומכילים כמות גדולה של חומר ומבצעים כ – 3.300 התזות של ריח.
  • המתקן פועל באמצעות סוללות ועל פי צורך מחליפים גם אותן.
  • מדובר במתקן יפהפה וחדשני אשר אפשר לרכוש אותו בכמה אפשרויות של צבעים. הוא אינו בולט לעין במקום שבו הוא מותקן ולכן מוסיף יופי למשרד המעוצב.

לאור היתרונות הרבים של מכשיר זה, נשמח להציע לכם לרכוש מכשיר מסוג זה בהתאם לנחיצות שלכם, להנאה שלכם ושל העובדים.

שתף פוסט