מוצרי ניקיון שכל עסק צריך להכיר

מוצרי ניקיון שכל עסק צריך להכיר

ברוב מקומות העבודה קיימים שירותים לנוחותם של העובדים והאורחים. החשיבה של כל בעל עסק היא להעניק להם מעטפת נקיה והיגיינית כדי לשמור על בריאותם.

בזכות הקדמה הטכנולוגית קיימים בתחום זה כמה אמצעים חדשניים שבזכותם קל הרבה יותר לתחזק את חדרי השירותים וליצור בהם היגיינה תמידית.

כדאי להכיר כמה מהמוצרי היגיינה לעסקים הללו, להבין את החשיבות הרבה שלהם ולרכוש אותם עבור כל עסק.

דיספנסר לסבון אוטומטי

מתקן המכיל כמות גדולה של סבון לרחצת הידיים, המוציא כמות קבועה של סבון לשימושו של העובד. שקית המילוי המועברת למתקן באופן קל ופשוט מאד כוללת סבון עבור כ – 3,000 שימושים. זוהי כמות גדולה ולכן היא מקלה מאד על התחזוקה השוטפת לאור הצורך להוספת מילוי רק אחת לכמה ימים או יותר בהתאם לשימוש.

הכמות המדודה מספיקה בדיוק לצורך, וכך בלחיצה אחת מתקבל הסבון הדרוש. אין בזבוז של סבון מיותר על ידי המשתמשים ולכן השימוש במכשיר זה יוצר חיסכון משמעותי בעלויות אחזקת חדרי השירותים וההוצאות הנלוות לכך.

קל מאד להתקין פריט זה על הקיר בסמוך לכיור או להתקין כמה מתקנים מסוג זה מעל הכיורים בהתאם לכמות הקיימת בחדרי השירותים.

היתרונות הרבים יוצרים כדאיות כספית משמעותית ולכן עלות קנית המתקנים היא רווחית בחשיבה הכוללת. בנוסף לכך מדובר במוצר יפהפה המוסיף חן לנראותם של חדרי השירותים והרבה יותר נעים לבקר בהם.

מוצרי ניקיון שכל עסק צריך להכיר

סמארט

מתקן חדשני המכיל בתוכו ניירות לניגוב הידיים הנשלפים זה אחר זה לשימושם של המגיעים לחדרי השירותים. כאשר הניירות נשלפים באופן זה, נמנע בזבוז של נייר מיותר כמו במתקנים אחרים שבהם הלקוח שולף כמות גדולה של נייר בבת אחת וכך יוצר בזבוז מיותר.

מדובר בסוג נייר איכותי הנבחר במיוחד למטרה זו, כדי להעניק מעטפת היגיינית לכל לקוח בצאתו מחדר השירותים.

למכשיר זה קיימים כמה וכמה יתרונות ולכן הוא כדאי ביותר להתקנה בחדרי השירותים.

  • בתוך המתקן מתקינים באופן קליל ופשוט את גליל הנייר הארוך במיוחד המכיל 795 פיסות נייר היוצאות בזו אחר זו.
  • אנשי האחזקה מתקינים את הגליל בתוך המתקן באופן נוח במיוחד, לשימוש מידי.
  • אפשר לרכוש את המתקן המעוצב בכמה גוונים מובילים, המוסיפים יופי רב לחדרי השירותים.
  • כדי למנוע הוצאת נייר ללא בקרה, קיים מפתח אצל אנשי האחזקה בלבד המאפשר להם לפתוח את המתקן ולטפל בתכולה שלו.
  • מידות המתקן הן – עומק של 13.5 ס"מ וקוטר של 25 ס"מ.

מוצרי ניקיון שכל עסק צריך להכיר

נגבומט

מתקן מתוחכם פועל על חשמל או באמצעות סוללות עבור ניגוב ידיים, המכשיר מוציא פיסות נייר בגודל קבוע לשימושם של באי השירותים. אנשי האחזקה מסוגלים לשנות את אורכה של כל פיסת נייר אם קיימת חשיבה שהיא קצרה מדי.

פיסות הנייר האחידות מאפשרות פעולות היגייניות הנחוצות לכל אדם, כיוון שאינן פועלות באמצעות יד אדם. החיישן קולט את הידיים הממוקמות מתחת למכשיר ומוציא את כמות הנייר שנקבעה.

כדי לא ליצור בזבוז בכמות הנייר שחלקו נזרק לפח הזבל, נקבעה השהייה בין הוצאות נייר אחד למשנהו וכך קיים ויסות של כמות הניירות.

בכל גליל גדול המותקן בנוחות במתקן קיימות כ – 700 פיסות נייר ברצף. עובדה זו מקלה מאד על אנשי התחזוקה כיוון שהם נדרשים להחליף גליל רק אחת לכמה ימים או אף מעבר לכך(,)בהתאם לכמות המשתמשים בחדרי השירותים.

כדי למנוע בזבוז של נייר, אפשר לפתוח את החלק העליון של המכשיר לצורך הכנסת הנייר באמצעות מפתח ייחודי בלבד.

שתף פוסט