מוצרי היגיינה שכל בעל עסק צריך

מוצרי היגיינה שכל בעל עסק צריך

בעל עסק הדואג להיגיינה של עובדיו ולקוחותיו, בוחן את המוצרים הקיימים עבור חדרי השירותים במפעל, במשרד או באולם האירועים.

החשיבה מתמקדת בעובדה המהותית שבריאותם של המגיעים לחדרי השירותים היא חשובה ביותר ויש ליצור בהם את התנאים האופטימליים לשמירה על היגיינה.

מתקן סבון אלקטרוני

אחד המתקנים החדשניים והיעילים ביותר הוא מתקן סבון אלקטרוני. מדובר במתקן שפותח בטכנולוגיה מתקדמת, הוא נוח מאד לשימוש. במתקן קיימת עין אלקטרונית המזהה כפות ידיים הממוקמות בסמוך אליו ולכן משחררת באופן עצמאי כמות מדידה של סבון באופן אוטומטי מתוך המתקן המלא בסבון נוזלי איכותי וזאת ללא מגע יד.

הכמות הזו מספיקה לרחצה של זוג ידיים והפעולה המוציאה את הכמות הספציפית הזו ולא מעבר לכך, יוצרת חיסכון בשימוש בסבון. אם קיימת תחושה כי הכמות המדודה היא קטנה או גדולה מדי, אפשר לכוון את המכשיר וליצור כמות מדודה אחרת על פי הצורך.

בעבר העובדים לחצו כמה פעמים על המתקן והוציאו כמות גדולה של סבון שאין בה צורך וכך בזבזו חומר יקר. פעולה זו גררה את הצורך התכוף במילוי של סבון במתקן כשכמות נכבדה מהסבון בסופו של דבר, לא היה בה שימוש.

שימוש במתקן סבון אלקטרוני מפחית באופן משמעותי את כמויות הסבון שבהם משתמשים בחדרי השירותים, כיוון שכמות הסבון הנוזלי מגיעה לידי המשתמש, הוא רוחץ את ידיו ומעבר לכך לא נראות כמויות נוספות של סבון בצדי הכיור ללא צורך.

בעל העסק שומר בדרך זו על ההיגיינה של עובדיו ובמקביל אינו מעמיס על העסק הוצאות מיותרות בגין רכישת סבון שנזרק עקב שימוש עודף.

המכשיר החדש קיים בשלל צבעים ומותאם לחדרי שירותים מודרניים וקלאסיים, הוא פועל באמצעות סוללות שאותן יש להחליף באופן קל ונוח מעת לעת.

הנושא מקבל משמעות נרחבת יותר כשמדובר במקומות שאליהם מגיעים לקוחות רבים כמו בקניון או באולם אירועים. המגיעים לחדרי השירותים נחשפים למתקן הנוח שאינו מצריך מהם חיפוש אחר אופן הוצאת הסבון כיוון שברגע שהניחו את ידיהם, הסבון כבר נזל מהמתקן לידיהם.

גם אנשי התחזוקה נהנים מהעובדה שקל מאד למלא את המתקן או להחליף את הסוללות בעת הצורך והמתקן מוכן תמיד לשימוש שוטף ללא תקלות.

אולי יעניין אותך גם מתקן לייבוש ידיים.

דיספנסר סבון

דיספנסר אוטומטי לסבון נוזלי

חדרי שירותים אמורים להיות בעלי מתקנים פשוטים לשימוש, לנוחותם של העובדים הקבועים או של הלקוחות המזדמנים.

אחד המתקנים החשובים הוא מתקן הסבון. קורה לא אחת שאדם מגיע לחדר השירותים ואינו יודע כיצד מפעילים את המתקן. לכן, דיספנסר אוטומטי לסבון נוזלי הוא מתקן פשוט לשימוש אשר קל מאד לתפעל אותו.

מתקינים את הדיספנסר על הקיר והלקוחות מבצעים לחיצה אחת וכמות מדודה של סבון נמצאת בידיהם לצורך רחצה נוחה ומהירה של כפות הידיים שלהם. הכמות המדודה מספיקה לרחצה חד פעמית ולכן קיומו של המכשיר יוצר חיסכון משמעותי בעלויות התחזוקה ויעילות רבה בחדר השירותים.

במתקנים הישנים הלקוחות הוציאו כמויות גדולות של סבון ללא צורך, הכיור היה מלא בסבון שנשפך וכך בוזבזו כמויות גדולות של סבון בכל יום.

אחזקתו של המתקן היא נוחה מאד, ממלאים את המכל באמצעות שקית מילוי עד הגובה הרצוי וכך יש די סבון ל – 3.000 שימושים רצופים.

המתקן החדשני נמכר בכמה צבעים ומוסיף יופי רב לחדרי השירותים.

השימוש בדיספנסר אוטומטי לסבון נוזלי הוכיח את עצמו כמתקן חסכוני עבור כל בית עסק, תורם לאיכות הסביבה, יעיל וקל לתפעול הן עבור הלקוח והן עבור צוותי הניקיון.

כשמדובר במקום עם קהל לקוחות גדול, החיסכון ברכישת סבון נוזלי עבור חדרי השירותים הרבים מקבל משמעות מהותית ובעלי העסקים רואים את ההבדל בסך העלויות החודשיות המופחתות שלהם עבור רכישת סבון.

לקריאה נוספת:

שתף פוסט