מוצרים היגיינה ידידותיים לסביבה לעסקים

מוצרים היגיינה ידידותיים לסביבה לעסקים

לעסקים רבים מגיעים בכל יום הרבה מאד מבקרים. מדובר במקומות הומי אדם כמו גני אירועים, מתחמי כנסים תערוכות, בתי מלון, אולמות קולנוע וכו'.

הנהלת העסק אמורה להיערך בכל יום מחדש להגעתם של עשרות ואף מאות אורחים בתחומים שונים במתחם שאחד מהם הוא חדרי השירותים. מתוך המחויבות לניקיון השירותים מבצעים העובדים כמה פעולות אלמנטריות תוך שימוש בכמה מתקנים חדשניים היוצרים נוחות מקסימלית הן לבאי השירותים והן לעובדי הניקיון במתחם.

עובדי התחזוקה נכנסים לעתים תכופות למרחב השירותים, מנקים אותו באופן יסודי וממלאים על פי הצורך את המלאי של הסבון, נייר הטואלט, נייר לניגוב ידיים ומפיצי הריח.

מתקנים חדשניים

לאחרונה אנו מוכרים כמויות גדולות של מוצרי היגיינה לעסקים מסוג זה לאור החיסכון העצום בעלויות הרכש של העסקים.

מתקן לנייר טואלט

המתקן לנייר טואלט מאפשר לכל לקוח לשלוף ממרכז המכשיר נייר טואלט בכמות הנחוצה לו. קיימת אפשרות נוחה מאד של פיסות הנייר המדודות באורך קבוע, לכן כל אדם חותך כמות קטנה הרצויה לו ובמידת הצורך שולף כמות נוספת. בשיטה זו לא נוצר מצב כמו במתקנים אחרים שעם כל לחיצה יוצאת כמות גדולה מאד של נייר, הלקוח משתמש בכמות קטנה והכמות הנוספת אינה בשימוש ולכן נזרקת. נוצר כך בלאי מאד גדול ומאד משמעותי שיוצר הפסד להנהלת המקום.

המתקן נוח מאד גם עבור עובדי התחזוקה המחליפים מעת לעת את הגליל המספיק לכמות של כ- 800 משיכות נייר.

מוצרים היגיינה ידידותיים לסביבה לעסקים

דיספנסר לסבון

כל אדם משתמש בסבון לצורך נטילת ידיו לאחר הביקור בשירותים. כמות הסבון שצריך כל לקוח היא ידועה ולכן בדיספנסר יוצאת בכל לחיצה כמות קבועה של סבון המספיקה לרחצה מקיפה של שתי כפות הידיים. ברוב המקרים הלקוח אינו לוחץ שוב על הדיספנסר כיוון שאין צורך.

עקב פעולה זו, נחסכים בכל יום כמויות גדולות מאד של סבון כיוון שאנשים נהגו בעבר ללחוץ כמה פעמים על המתקנים כי לא יצא די סבון ובסופו של דבר הם בזבזו כמות גדולה ללא צורך. הרבה מאד חומר נשטף עם המים ללא שימוש.

בשימוש במתקן זה אין הוצאות מיותרות והשימוש הוא בדיוק הכמות שיש בה צורך. מכלי הסבון הגדולים מכילים כמות גדולה מאד של חומר ומאד נוח עבור אנשי התחזוקה למלא אותם בהתאם לחוסר.

ניגוב ידיים

מכשיר ניגוב הידיים פועל באמצעות עין אלקטרונית. החיישנים מזהים ידיים ושולפים דף אחד. אורכו של דף זה מספיק בדיוק לניגוב זוג ידיים. במכשירים ישנים יותר היה צורך להוציא עם הידיים נייר, תמיד יצאו יחד כמה ניירות ולכן נוצר מצב שחלק מהניירות נזרקו לפח ללא שימוש.

מוצרים היגיינה ידידותיים לסביבה לעסקים

כדי למנוע את הבזבוז, המתקן מוציא נייר אחד בלבד ובמקרים חריגים הלקוח מוציא דף נוסף. באופן כללי הכנסת מתקן זה לשירותים יצר חיסכון משמעותי ביותר בכמות הנייר שרוכשים לעסק כיוון שכמות הנייר המנוצלת ירדה באופן חד.

מפיץ ריח

לאור הכמות הגדולה של המבקרים בכל המקומות הללו, הצבתו של מפיץ ריח אוטומטי הוא נושא מהותי והכרחי כדי ליצור אווירה נעימה וריחנית, במיוחד לאור העובדה שכמות גדולה מאד של אנשים מבקרת במקום ללא הרף לאורך כל היום או כל הערב.

תרסיסי הריח פועלים באופן אוטומטי על פי התכנות שבוצע. כמות מדודה של התזה המתרחשת כל שלושים שניות, שתי דקות או כל זמן אחר שייקבע ואפשר גם לשנותו מעת לעת.

אתם מוזמנים להצטרף לקהל הלקוחות הגדול שביצע חיסכון עצום בהוצאותיו השוטפות.

שתף פוסט