מתקן נייר לניגוב ידיים

מתקן חשמלי לנייר ניגוב ידיים

לצערנו, לא מעט אנשים אינם מקפידים לשטוף את הידיים לאחר שהם נמצאים בשירותים, זאת למרות שהם יודעים עד כמה הדבר חשוב. אנשים רבים נוהגים להביט לצדדים, לוודא שלא רואים אותם ולצאת מהמקום ללא השטיפה החיונית.

אי הקפדה על שטיפת ידיים בעת היציאה מהשירותים אינה פוגעת רק באנשים שאינם שוטפים ידיים, אלא גם בשאר האנשים שנמצאים במקום.

מעניין לדעת שמחווה פשוטה כמו לחיצת ידיים מעבירה לא מעט חיידקים. למעשה, במחקר שעוסק בנושא ופורסם על ידי כתב העת של איגוד הרפואה האמריקאי, דובר על הניסיון למצוא גישות חדישות יותר למניעה של מחלות ושיתכן שבעתיד לחיצות ידיים יהיו הרבה פחות פופולריות מהיום.

נתונים מדאיגים – רוב האנשים אינם שוטפים ידיים לאחר שימוש בשירותים

אם בוחנים את הנתונים, ניתן לראות שלפי מחקר שבוצע על ידי האגודה האמריקאית למיקרוביולוגיה יותר מ-67% מהאנשים אינם מקפידים לשטוף ידיים לאחר שהם שהו בחדר השירותים. אם חושבים למשל על טבח שאינו שוטף ידיים ומכין מזון, הרי שהחיידקים עוברים למזון ומשם אל הלקוחות.

חשוב לציין שגם בחדר השירותים שנמצא בבית עשויים להישאר חלקיקים של צואה שמכילים ברובם חיידקים. האסלות שבחדרי השירותים הינן קרקע להתפתחות נגיפים ומזהמים שעשויים להוביל להיווצרות מחלות שונות.

לשטוף ידיים בצורה נכונה – כן, חלק מהאנשים ששוטפים ידיים אינם מבצעים את הפעולה בצורה נכונה

כפי שצוין – רוב האנשים אינם מקפידים לשטוף את הידיים לאחר שהם נמצאים בשירותים, אך חלק מהאנשים שכן שוטפים ידיים אינם מבצעים את השטיפה בצורה נכונה. שטיפת ידיים בצורה נכונה מתבצעת עם חומרי ניקיון סבון (קרא עוד על מתקן סבון אלקטרוני) ומים והיא הרבה יותר יעילה משימוש בחומרי חיטוי שונים.

יש לשטוף את הידיים במשך 20 שניות – זהו הזמן האידאלי, לאחר מכן יש לייבש את הידיים היטב משום שקל לחיידקים להידבק כאשר הידיים רטובות. זה אולי יישמע מוגזם עבור חלק מהאנשים, אך רצוי גם להימנע מלגעת בברז או בידית של הדלת באמצעות כף היד לאחר ששוטפים ידיים.

כפי שצוין – שטיפת ידיים עם סבון לאחר שהייה בשירותים הינה פעולה הכרחית שיכולה למנוע מחלות ולכן חשוב להקפיד על כך, גם אם לא תמיד מתחשק לגשת אל הכיור ולבצע את פעולת הניקיון החשובה. כאשר שוטפים את הידיים חשוב מאוד גם לנגב אותן היטב. כאשר מדובר על מוסדות ציבוריים ובתי עסקים יש צורך במתקנים לניגוב ידיים, כאן קיימות מגוון אופציות בהן ניתן לבחור.

מתקן מתקדם לניגוב ידיים

היום ניתן למצוא מתקנים מתקדמים ביותר שמאפשרים למשתמשים לנגב את ידיהם בנוחות ולשמור על ההיגיינה. מתקן חשמלי לניגוב ידיים למשל, הינו פתרון מצוין עבור בתי עסקים.

מתקן שמופעל באמצעות עין אלקטרונית ואינו דורש מהמשתמשים לגעת בו באמצעות ידיהם מציע מגוון יתרונות. ראשית – המתקן מונע בזבוז של נייר, שנית – המתקן מסייע בשמירה על ההיגיינה, שלישית – המתקן מסייע בשמירה על הניקיון של החלל ורביעית – המתקן נוח לשימוש ומאפשר למשתמש לתלוש את הנייר ולנגב את ידיו באופן פשוט ומהיר.

אם לא די בזאת, בעל העסק יכול לשנות את אורך הנייר בהתאם לצורך ובקלות כאשר המתקן נפתח באמצעות מפתח מיוחד בלבד. כמו כן, המתקן דורש מינימום תחזוקה משום שהוא מכיל גלילים גדולים ביותר, ניתן להפעלה באמצעות חיבור לחשמל או סוללות ומעוצב באופן אסתטי.

באמצעות הקפדה על שטיפת ידיים עם סבון וניגוב הידיים באמצעות מתקן חשמלי לניגוב ידיים, תוך כדי הימנעות ממגע עם ידית הדלת והברז, יהיה ניתן לשמור על ההיגיינה ולמנוע מחלות.

שתף פוסט