מתקן לנייר טואלט מעוצב

מתקן לנייר טואלט מעוצב

הימצאותו של מתקן לנייר טואלט מעוצב ושימושי הוא נושא אקוטי ולכן במקומות שיש בהם מבקרים רבים הנושא מקבל משנה חשיבות והמנהלים מחפשים פתרונות מצוינים עבור המיקומים הללו.

החשיבה היא למצוא מתקנים מעוצבים כך שיוסיפו יופי למקום, שיהיו נוחים מאד לשימושו של הקהל הרב המגיע למקום ושיהיה נוחים לתפעול עבור צוות התחזוקה. המטרה היא למלא בכל עת ועל פי הצורך את הכמות הנוספת של נייר כך שלא יהיו תאים ללא נייר ובמקביל שהעבודה תתבצע ביעילות ובמהירות.

מתקן לנייר טואלט מעוצב 

כשמעוניינים לרכוש מתקן לנייר טואלט בוחנים כמה פרמטרים חשובים כדי לבצע את הבחירה הנכונה ביותר. כשמדובר על תאי שירותים במיקום שבו קיימת תנועה ערה של אנשים שאינם קבועים כמו לדוגמה באולמות אירועים, כנסים, מקומות עבודה גדולים ועוד, קו המחשבה הוא למצוא את הדגמים המעוצבים והנאים שיהיו השימושיים והנוחים ביותר עבור קהל הלקוחות.

יתרונות של המתקן המעוצב 

המתקן המעוצב מאפשר שליפה של ניירות טואלט בדידים החתוכים במידה זהה. כל לקוח לוקח נייר אחד או שניים כיוון שאינו זקוק ליותר מכך בדרך כלל. אופציה זו נוחה הרבה יותר מהימצאותו של גליל נייר טואלט כיון שבדרך זו חותכים ניירות ארוכים ובכמות משמעותית הרבה יותר. כתוצאה מכך קיים בזבוז מהותי בנייר. עם הכנסת הדגם החדש לשימוש רואים כמעט באופן מידי את סך השימוש בנייר טואלט לאורך תקופה כמו שבוע או חודש ורואים כי כמות הצריכה קטנה באופן משמעותי. 

הלקוח מעוניין להעניק שירות מיטבי לבאי המקום אך עם זאת הוא עושה כל שניתן כדי להוזיל את ההוצאות החודשיות שלו עבור רכישת הציוד השוטף. בזכות מתקן זה נהנים מכל העולמות, שירות מצוין ללקוחות וחיסכון משמעותי בעלויות הרכש.

מכיוון שכל כמות הנייר קיימת בתוך המתקן, הנייר הוא היגייני, ואינו חשוף לחיידקים העלולים להיות בחדרי השירותים ולהידבק על גלילי הנייר במיוחד כשמדובר במקום שיש בו תחלופה גדולה של אנשים.

תפעול מתקן נייר הטואלט 

אנשי התחזוקה דואגים להתקין מעת לעת ועל פי הצורך גליל נייר חדש בכל תא שירותים. הם פותחים את המתקן באמצעות מפתח מיוחד הקיים רק אצלם, מלבישים את הגליל במיקום המותאם לכך במתקן סוגרים אותו ומוודאים שהנייר יוצא כהלכה ושקיימים חתכים המאפשרים תלישה נוחה של הדפים בכל לקיחה.

שיטה זו היא נוחה ומהירה מאד לתפעול ולכן יוצרת יעילות מאד משמעותית בתפעול היום יומי של המתקנים הרבים הקיימים במתחמי השירותים הגדולים שיש בהם כמות גדולה של תאי שירותים.

המילוי רק בעת הצורך והמידה המדויקת של הנייר יוצר שמירה על איכות הסביבה כיוון שכבר לא רואים במקום כמויות גדולות של נייר טואלט שנזרק בצדי התאים. אחת הסיבות שגרמו לכך היא בעיה בתפעול המתקנים, במקרים רבים הלקוחות לא הצליחו לשלוף את כמות הנייר הנדרשת, הוציאו כמות גדולה הרבה יותר וזרקו חלק בפח או כל רצפת תאי השירותים. 

שתף פוסט