פתרונות היגיינה מותאמים לבתי אבות

פתרונות היגיינה מותאמים לבתי אבות

הדיירים בבתי האבות הם אנשים מבוגרים שראייתם לא תמיד תקינה והיכולת הטכנית שלהם אינה במיטבה. זו הסיבה שאנו משווקים מוצרי היגיינה למוסדות המותאמים במיוחד לאוכלוסייה זו כדי להקל עליהם בעת השימוש ביום יומי בסבון או בנייר ניגוב ידיים בביקורים שלהם בשירותים.

המטרה של הנהלת בית האבות היא ליצור תנאים אופטימליים עבור האוכלוסייה המתבגרת כך שהם יתפעלו את המתקנים השונים בפשטות, בנוחות מקסימלית ובמינימום של תקלות.

בתי אבות רבים החליטו לאחרונה לבצע שינוי מהותי ברמת המתקנים בתוך השירותים הציבוריים הפזורים בנקודות שונות בבתי האבות, הם רכשו והתקינו מתקניים חדשניים שיצרו מהפך חיובי הן עבור המבוגרים והן עבור עובדי התחזוקה.

נגבומט

מתקן לנייר לניגוב ידיים השולף ניירות איכותיים לניגוב ידיים לאחר שרוחצים אותן. הייחוד במכשיר זה הוא העובדה שאורכו של הנייר מתוכנן מראש כך שהמשתמש מקבל בכל לחיצה בדיוק את כמות הנייר הנחוצה לו ולכן אין לו צורך להוציא כמות נוספת של נייר. אם קיימת בקרב עובדי התחזוקה תחושה כי הנייר קצר או ארוך מדי, אפשר לתכנת את אורך הנייר על פי הגודל הרצוי. בנוסף לכך אפשר לתכנת את זמן ההשהיה בין שליפת נייר אחד לשנייה כדי לא ליצור עומס על המתקן.

בכל גליל נייר הנטען בתוך המתקן יש כ-7.000 פיסות נייר מדודות ולכן הגליל נותר פרק זמן ארוך יחסית בתוך המתקן. כשהגליל מגיע לסופו פותחים אותו באמצעות מפתח מיוחד ומטעינים במקומו גליל חדש כך שלא יוצר מצב שאין נייר לניגוב ידיים בשירותים לנוחות המבוגרים.

העובדה שמדובר בפיסות נייר מדודות יוצרת חיסכון משמעותי בעלויות התחזוקה כיוון שבעבר המבוגרים הוציאו פעמים רבות כמות גדולה של נייר כיוון שלא הצליחו להוציא נייר אחד בלבד.

המכשיר היפהפה והמעוצב מוסיף יופי לחדר השירותים והוא נטען באמצעות חשמל או סוללות.

דיספנסר אוטומטי לסבון

מתקן מצוין שקיים כבר בבתי אבות רבים לאור הנוחות הרבה של השימוש בו וההתאמה האופטימלית שלו למקום בו קיים קהל רב כמו בשירותים של בתי האבות השונים ברחבי הארץ.

את המתקן מחברים לקיר הסמוך לכיור שטיפת הידיים בגובה ובמיקום שהוא נוח לתפעול. הלקוח לוחץ על הלחצן ומקבל לתוך ידו כמות סבון מדודה המתאימה בדיוק לרחצת שתי הידיים. אם אנשי התחזוקה חושבים כי הכמות גדולה או קטנה מדי, הם יכולים לבצע שינוי בכמות הסבון היוצאת בכל לחיצה ולהתאים אותה לכמות הרצויה. העובדה שהכמות היוצאת היא הכמות הנחוצה מובילה לכך שאין בזבוז של כמויות נוספות של סבון. הלקוחות אינם לוחצים על הלחצן שוב ושוב כדי לקבל עוד ועוד סבון ולכן בחישוב כלכלי מתקן זה יצר חיסכון משמעותי בעלויות רכישת הסבון עבור חדרי השירותים.

השיטה של מילוי הסבון היא נוחה מאד. אנשי התחזוקה פותחים את המתקן ושופכים לתוכו את שקית המילוי המספיקה לכ – 3000 מנות סבון. לאור זאת כמעט לא נוצר מצב שאין סבון בשירותים ולכן זוהי נוחות מקסימלית הן עבור האוכלוסייה המבוגרת והן עבור אנשי התחזוקה.

המבוגרים שראייתם אינה מושלמת, צריכים רק ללחוץ על הלחצן ואין להם צורך לחפש אפשרויות אחרות שהן מסובכות יותר עבורם כפי שקורה במתקנים אחרים.

דיספנסר לסבון

דיספנסר לסבון לכיור קיים גם לשימוש באופן ידני או מכני. קיימת בו עין אלקטרונית המאפשרת הוצאת הסבון ללא מגע יד, דבר המקל מאד על המבוגרים בבתי האבות.

גם באופציה זו כמות הסבון היא מדודה על פי הצורך ושקית המילוי מספיקה לכ – 3000 שטיפות ידיים.

שתף פוסט