מפיץ ריח אוטומטי – הריח של העסק שלכן מעיד על ההתנהלות של העסק

מפיצי ריח לעסקים

המשרד הוא חלון הראווה של העסק, נראותו של המשרד מייצגת את דרגת החשיבות שרואה הנהלת המשרד בנראות המשרד, עיצובו והתחושה שהוא משרה.

אורח המגיע לראשונה למשרד בוחן אותו בשבע עיניים. הוא רואה משרד מעוצב ויפהפה או משרד מוזנח ומבולגן, משרד בו שוררת אווירה נעימה ומשפחתית עם תודעת שירות עמוקה או משרד שבו נשמעות צעקות שאינן נעימות לחלוטין.

שהייה של כמה דקות בכניסה למשרד כבר מאירות לאורח לאיזה סוג של משרד הוא נכנס וזהו רובד חשוב ואף קובע בחשיבה על ביצוע עסקים עם גורם זה או אחר בחברה.

האווירה במשרד

ההנהלות של המשרדים השונים הבינו כבר מזמן את החשיבות של רגע הכניסה למשרד ולהשפעתו על התדמית של העסק ולכן נעשות פעולות רבות כדי ליצור חוויה נעימה עבור כל האורחים המגיעים במהלך היום למשרדי החברה.

ההקפדה כוללת כמה תחומים, ניקיון וסדר מופתי של המקום ובמיוחד של המבואה ושל אולם ההמתנה. יצירת תנאים נוחים ואלמנטריים עבור מי שמגיע כמו עמדה לקפה ותה, עמדה להטענת מכשיר סלולרי שולחן להנחת הלפטופ ועוד.

הוספת תרסיסי ריח למשרד

השיטה החדשנית של הוספת תרסיסים אוטומטיים ברחבי המשרד מוסיפה רבות לאווירה הנעימה במשרד. האורחים המגיעים לכניסה נהנים מריח נעים מאד הנישא באוויר. עקב השיטה האוטומטית כמות התרסיס שמשוחררת בכל לחיצה הנמשכת לפרק זמן קצרצר היא כמות מדודה ונכונה. המטרה היא ליצור אווירה נעימה וריחנית ולא ליצור מצבים קיצוניים שבהם בקושי חשים את הריח או שמדובר בעומס של ריח.

עם הזמן יוחלט אם קצב העבודה של התרסיס הוא נכון או שיש להגביר אותו או לחלופין להמעיט בכמות החומר המותזת בכל פעם עד שתימצא הנוסחה הנכונה המתאימה למשרד בהתאם לגודלו ולכמות האנשים הנמצאת בו באופן קבוע.

השפעה של הריח במשרד

הריחות הנישאים באוויר גורמים להרגשה מאד טובה הן לעובדים והן לאורחים. ריחות רבים כמו לדוגמה פריחה של פרח ספציפי יזכירו לאנשים מסוימים שדות פורחים או מיקום ספציפי אשר בו ביקרו. בכל מקרה הריחות מעלים תמיד זיכרונות טובים ומעלים חיוך על פניו של כל מי שנכנס פנימה.

עובדים אשר עובדים שעות רבות בכל יום במשרד, נהנים מאד מהריחות שהם מריחים לאורך כל היום. הריחות מעניקים תחושה נעימה וביתית והיא נעימה פי כמה מריחות אחרים הקיימים במשרדים אחרים הקשורים לעובדים ולדחיסות במשרדים אם נמצאים שם במקביל עובדים רבים.

שינוי בריחות המופצים במשרדים

במתקני הריח אפשר להחליף ריחות בהתאם לרצון הלקוח. אורחים שמגיעים באופן קבוע למשרד נהנים להריח ריחות שונים בכל הגעה שלהם, פעם של מיקומים בטבע כמו הרים או מעיינות ובפעם אחרת סוג של פרי ספציפי או פרח מלבלב.

החשיבה על השינויים מוכיחה עד כמה חשובה האווירה הכללית במשרד והמסר שמקבל האורח הוא שכל מה שקורה במשרד, אכן חשוב מאד להנהלה. נציגי המשרד מתייחסים בכבוד הן לעובדים והן לאורחים ועושים כל שניתן כדי להנעים את השהייה במקום גם היא ארוכה ולא מתוכננת.

שתף פוסט