אודות פרומושן – פתרונות היגיינה מתקדמים בע"מ

אם חיפשתם חברות מוצרי ניקיון, אתם לגמרי במקום הנכון! פרומושן היא חברה המייבאת ומשווקת מוצרי הגיינה לעסקים מהחברות המתקדמות ביותר בעולם. אנו משווקים בעיקר לשווקים התעשייתיים והמוסדיים ומקפידים על בקרת איכות גבוהה ועל השירות הטוב ביותר בארץ.

מה חדש?

כיום חברת פרומושן משווקת מוצרים רבים בתחום ההיגיינה, ממותגים שונים בעולם. המוצרים אותם משווקת החברה הם המוצרים הטובים ביותר בשוק, הנתמכים בטכנולוגיה מתקדמת, נוחות שימוש, חסכון ויוקרה, ומהווים פריצת דרך משמעותית בתחום פתרונות ההיגיינה בישראל.

קצת היסטוריה

בשנת 1984 החלה חברת PROMOTION LTD את דרכה בארה"ב כחברה המשווקת מוצרי צריכה שונים לשוק התעשייתי והמוסדי.
עם השנים הלכה החברה והתפתחה, והחלה לחלוש על שווקים אחרים בינלאומיים. בשנת 2006 קיבלה PROMOTION בלעדיות לשווק בארץ את מוצריה של חברת GEORGIA PACIFIC , החברה הראשונה בעולם בתחום מוצרי הצריכה. בעקבות התפתחות זו הוקמה חברת פרומושן הישראלית והחלה לשווק את המוצרים האיכותיים בישראל.

שמים דגש על הסביבה!

בחברת פרומושן לעולם לא שוכחים כמה חשוב לדאוג לסביבה, וזה משתקף אצלנו בכל היבט בחברה- בהתנהלות היומיומית, בבחירות שאנו עושים וכמובן, במוצרים שלנו. אנו גאים להיות חברה ידידותית לסביבה על פי כל הגדרה, המגישה ללקוח הישראלי את המוצרים החדשניים ביותר השמים דגש לא רק על היגיינה ויוקרה, אלא גם ובעיקר על חסכון, לטובת עלויות הלקוחות ובמיוחד לטובת הסביבה!

שיווק ושירות בחברה

את המערכת ההפצה המורכבת שלנו בנינו בתשומת לב על מנת להגיע לכל השווקים האפשריים. מערכת זו כוללת שיווק ישיר לצרכן, וכן שיווק לסיטונאים וקמעונאים המפיצים את מוצרינו בכל רחבי הארץ ללקוחות מרוצים. אנו דואגים שכל המפיצים והלקוחות שלנו יידעו שחברת פרומושן נותנת גב ושירות אמין וחם לכל אחד מהם, ושאנו כאן לטפל בכל בעיה או שאלה עד לשביעות רצונם.

הלקוחות שלנו

פרומושן משרתת קשת רחבה מאד של לקוחות מהשוק התעשייתי והמוסדי ביניהם בתי מלון, מפעלים, חדרי כושר, אולמות וגני אירועים, מוסדות חינוך, בתי אבות, מסעדות, משרדי ממשלה, חברות מוצרי ניקיון, חברות ניהול ואחזקה ועוד.

צרו עימנו קשר

אם גם אתם רוצים להצטרף למאגר הלקוחות המרוצים של חברת פרומושן – צרו קשר עמנו עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם!

03-9601291

צור איתנו קשר